Kullanım Sözleşmesi

 • Satın Almadan Önce Okuyun.

  Lütfen takipcisatinalinstagram.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. takipcisatinalinstagram.com'dan sipariş vererek, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
  Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen takipcisatinalinstagram.com hizmetlerini kullanmayın.

   

  1. Genel
  takipcisatinalinstagram.com'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir. Havale ile satın alınan takipçilerde dekontunuzu mutlaka alın.
  Profilinizin ve paylaşımlarınızın kalitesnie göre düşüş veya yükeseliş olabilir, olası bir durumda www.takipcisatinalinstagram.com Sorumlu Değildir.
  Aylık Otomatik Beğeni/İzlenme hizmetimiz 10 paylaşım hakkı sunmaktadır.
  takipcisatinalinstagram.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
  takipcisatinalinstagram.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez.

  takipcisatinalinstagram.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

  Argo Kullanan Müşterinin Siparişi İptal Edilir. İade Yapılmaz. 


   

  2. Hizmet
  Satın Aldığınız Paketin Gelmemesi Durumunda Koşulsuz Şartsız Geri İade Garantisi Veriyoruz.
  takipcisatinalinstagram.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
  Servislerimiz sürekli güncellenmektedir..%100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.
  Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir, alınan miktar gelmez sunucu iade sağlamazsa bakiyeniz yanabilir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

   

  İade Şartları

  İşleme alınan siparişlerde geri iade mümkün değildir, servis iptal sağlarsa ancak iade gerçekleşir. 3 Gün içinde etkileşim yaşanmayan hesaplar için iade mümkündür.
  Instagram servislerinin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
  Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
  takipcisatinalinstagram.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
  Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette sipariş otomatik iade geçecektir.

   

  Gizlilik Politikası

  Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
  Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
  Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

   

Hazır mısınız?

Instagramda fenomen olmak bir tık uzağınızda!

Instagram Hizmetleri

6,90 Tl'den Başlayan Fiyatlarla

Servislerimiz sorunsuz olarak çalışmakta olup siparişleriniz anında işleme alınmaktadır.